Ще одна перемога!

Хмельницький приєднався до міжнародного партнерства Відкритий уряд OGP (Open Government Partnership) @opengovpart’s #OGPLocal.

Міжнародне партнерство Відкритого уряду об’єднує представників урядів, громадянського суспільства, бізнесу, некомерційних організацій для реалізації відкритого урядування як ефективного засобу взаємодії між владою та громадою htps://bit.ly/3jbYxU4

Міжнародне партнерство Відкритого уряду OGP свідчить про визнання досягнень нашого міста у сфері відкритого урядування, адже принципами нашої діяльності є відкритість, прозорість та чесність. Крім цього, у Стратегії розвитку міста Хмельницького головним пріоритетом нашої діяльності є розвиток е-демократії. Про це свідчить приєднання Хмельницького до «Єдиної платформи місцевої електронної демократії» успішне функціонування сервісів – “Місцеві петиції”, «Відкрите місто», «Електронні консультації з громадськістю».

Як результат, у місті успішно реалізується власний стартап – проєкт MyCity http://mycity.khm.gov.ua), а у 2018 році Хмельницький приєднано до Міжнародної Хартії відкритих даних https://opendatacharter.net/government-adopters/ Міжнародне партнерство надає можливість презентувати наше місто на інформаційних платформах членів Партнерства та досягти його всесвітнього визнання та широку підтримку. Хмельницька міська рада виступила ініціатором приєднання до партнерства, а над підготовкою заявки працювали ХМКП «Хмельницькінфоцентр», КУ «Агенція розвитку Хмельницького», ГО «Хмельницька ініціатива».

Агенція розвитку Хмельницького
UKR, Khmelnytskyi khmelcityagency@gmail.com