Why Khmelnytskyi?

Next

Економічне зростання

Високі темпи відкриття нових підприємств, зростання житлового будівництва та роздрібного товарообігу є ключовими чинниками збільшення кількості робочих місць у місті. Рушієм розвитку у Хмельницькому є малі та середні підприємства, що працюють у сфері торгівлі та послуг, виробництва одягу та текстилю, харчової промисловості, будівництва, промисловості та логістики, IT-секторі. Хмельницька міська рада нещодавно схвалила створення Хмельницького індустріального парку, який забезпечить нові можливості для промислового розвитку, посилення співпраці між компаніями, інвесторами, місцевими органами влади, інститутами економічного розвитку та іншими зацікавленими сторонами. Індустріальний парк "Хмельницький" має стати сучасним розвиненим комплексом для залучення вітчизняних та іноземних інвесторів у пріоритетні галузі міста.


3.900 нових підприємств реєструються у місті щорічно

325,000 кв. м. житла було введено в експлуатацію у 2018 році

58% обсяг роздрібної торгівлі міста у 2018 році

$ 26 млн загальний обсяг прямих іноземних інвестицій в економіку міста

Next

Відмінне розташування

Хмельницький є відмінним місцем для розміщення інвестицій, особливо якщо вони передбачають економічну діяльність в Україні та експансію на ринки ЄС, Росії, Білорусі та інших країн Східного партнерства, Туреччини, Середньої Азії та Китаю. Місто розташоване на стику важливих транспортних шляхів із Західної Європи до Середньої Азії та від країн Балтії до Чорного моря та Туреччини. У 2017 році Хмельницький став асоційованим членом Альянсу міст і регіонів Великого Шовкового шляху. Місто є місцем розташування одного з найбільших оптових і роздрібних ринків в Україні, які відвідують люди не тільки з усієї України, але також з Польщі, Білорусі, Молдови та інших сусідніх країн. Хмельницький має значний потенціал стати основним логістичним центром Західної України внаслідок сприятливого географічного розташування та мережі транспортної інфраструктури, а також доступу до ресурсів, необхідних для здійснення масштабних логістичних інвестицій.


325 км відстань від Хмельницького до Києва автошляхами

3 стратегічні транзитні шляхи – автомагістралі Київ-Львів, Одеса-Львів, Чернівці-Київ.

менш ніж 20 год. часу поїздки до Варшави та Москви

Next

Якість життя

У „Рейтингу комфортності міст України” журналу „Фокус” Хмельницький зайняв 2 місце (після Києва). Найбільш позитивні аспекти якості життя в Хмельницькому перетворюють місто на чудове місце проживання:

Жителі міста високо оцінюють якість життя. Згідно до третього муніципального опитування мешканців міст, здійсненого Міжнародним республіканським інститутом (IRI) у 2017 р., 46% мешканців вважають, що справи у місті, в цілому, йдуть у правильному напрямку порівняно із 13% респондентів, які вважають, що справи, в цілому, йдуть у правильному напрямку в Україні.


113 га зелених зон загального користування

1-ше місце У „Рейтингу комфортності міст України” журналу „Фокус”

9700 грн середня вартість квадратного метру житла у новобудовах

понад 100 всеукраїнських культурних та мистецьких подій щорічно відбувається в місті

Next

Ринок праці

За чисельністю населення місто знаходиться на рівні з такими європейськими містами як Жешув (Польща), Зальцбург (Австрія), Аахен (Німеччина), Вісбаден (Німеччина), Хемніц (Німеччина), Магдебург (Німеччина), Ерфурт (Німеччина), Потсдам (Німеччина), Страсбург (Франція), Ліль (Франція), Кошице (Словаччина). Понад 70 відсотків населення Хмельницького є особами працездатного віку, а ринок праці насичений молодими, амбітними та кваліфікованими спеціалістами. Для Хмельницького характерна висока частка працівників, які мають досвід роботи у пріоритетних галузях міста: торгівлі, легкій промисловості, харчовій промисловості, логістиці, транспорті, ІКТ та послугах бізнес-аутсорсингу, будівництві, інжинірингу. За освітніми програмами університетів в галузі інженерії, інформаційних технологій, бізнес адміністрування та лінгвістики відбувається підготовка співробітників для підприємств усіх галузей. Додаткові активи для потенційних інвесторів - низькі витрати на оплату праці та працевлаштування у порівнянні з іншими містами Центральної та Східної Європи.


271.100 осіб населення міста

72% населення працездатного віку

8098 грн. середня місячна заробітна плата у 2018 р.

понад 100 освітніх програм підготовки в університетах міста

Next

Бізнес-середовище

Хмельницький - це місто малих та середніх підприємств. Реєстрація нового бізнесу є безкоштовною та відбувається протягом доби при подачі всіх необхідних документів у Центр адміністративних послуг. Вартість реєстрації права власності становить 180 - 8810 грн. в залежності від терміну (від 2 годин до 5 робочих днів). Дозвіл на будівництво є безкоштовним та затверджується протягом 10 робочих днів. Міська влада всіляко сприяє усуненню бар'єрів та адміністративних перешкод. Зокрема, були спрощені процедури ліцензування, вдосконалено систему адміністративних послуг та запроваджено прозорий механізм передачі землі (приватизації) та комунальної власності.


Безкоштовно державна реєстрація юридичної особи та фізичної особи - підприємця, видача дозволу на будівництво

24 год. термін державної реєстрації юридичної особи та фізичної особи - підприємця

88 малих підприємств на 10 тис. населення

1 млн. грн. започатковано часткове відшкодування з міського бюджету відсоткових ставок за кредитами, залученими суб'єктами підприємницької діяльності для реалізації інвестиційних проектів

Next