Results of Successful Experience: Khmelnytskyi Economic Development Forum

Масштабним і високопрофесійним економіко-інвестиційним заходом з претензійністю міжнародного рівня став для міста перший Економічний форум, який відбувся 27 квітня 2017 року.

Тривала підготовка та неймовірна кількість залучених експертів привернули до форуму увагу не лише бізнес-еліти міста, ЗМІ та громадських активістів, а й підприємницький сектор провідних українських компаній та керівництво Держенергоефективності.

За словами міського голови Олександра Симчишина, захід допоможе дати відповіді на ключові питання економічної розбудови міста відносно прийнятої Стратегії розвитку до 2025 року. Серед перспективних проектів мер назвав відкриття аеропорту в Хмельницькому, реформування системи професійно-технічної освіти, екологічну відповідальність, індустріальні парки.

Максимально комфортна організація та вдалий графік заходів форуму дозволив усім учасникам, яких зареєструвалось понад п’ять сотень чоловік, взяти участь у всіх планових подіях. Високий рівень технічного оснащення та інтерактив з залою стали дієвою системою збору аналітичної інформації про ефективність та актуальність форуму.

Агенція розвитку Хмельницького
UKR, Khmelnytskyi khmelcityagency@gmail.com