Наприкінці 2019 року були опубліковані найновіші результати соціологічних досліджень. Місто Хмельницький отримало лідируючі позиції за низкою показників.

Зокрема, Соціологічна група «Рейтинг» від імені Центру аналізу і соціологічних досліджень Міжнародного республіканського інституту оприлюднила результати щорічного опитування, що включає всебічний аналіз ставлення громадськості до органів місцевого самоврядування і надання комунальних послуг.

Відповідно до результатів дослідження, Хмельницький отримав перше місце за оцінкою досвіду співпраці з міською владою. Рівень схвалення діяльності міської влади становить 80%.

Хмельницький посідає перше місце як найбезпечніше місто України – 68% громадян відчувають себе безпечно на вулицях міста в темний час доби.

Крім того, Хмельницький входить у топ-5 міст України за показником задоволеності якістю сфер та послуг та має один із найнижчих індексів частоти корупційних випадків.

У 2019 році Хмельницький був визнаний першим у номінації «Найуспішніше екологічне місто» на конкурсі «Еко-Тріумф» у рамках п'ятого екологічного форуму «V Львівський еко-форум 2019».

Агенція розвитку Хмельницького
UKR, Khmelnytskyi khmelcityagency@gmail.com