Сьогодні відбулося підписання кредитної та грантової угоди для будівництва в Хмельницькому сміттєпереробного комплексу та модернізацію сміттєзвалища

Сьогодні відбулося підписання кредитної та грантової угоди для будівництва в Хмельницькому сміттєпереробного комплексу та модернізацію сміттєзвалища відповідно до європейських стандартів. Вітаємо хмельничан з цією знаковою для нашого міста подією! Для того, щоб вона відбулася місто пройшло великий шлях, сповнений важкою працею та важливими рішеннями. Низка заходів, спрямованих на збереження довкілля та екологічну грамотність жителів міста, передувала підписанню угоди.

Європейський банк реконструкції та розвитку, Інвестиційна платформа сусідства Європейського Союзу, а також уряд Швеції, який надає технічну допомогу, переконалися у платоспроможності та здатності Хмельницького реалізувати такий амбітний проєкт. Підписання угоди є надзвичайно важливим кроком для нашого міста. Попереду багато роботи, але ми переконані, що Хмельницькому все вдасться!

Агенція розвитку Хмельницького
UKR, Khmelnytskyi khmelcityagency@gmail.com