IBI-Rating оновило кредитний рейтинг та рейтинг інвестиційної привабливості міста Хмельницький

Національне рейтингове агентство ІВІ-Rating повідомляє про оновлення кредитного рейтингу міста Хмельницький на рівні uaА з прогнозом «у розвитку» та рейтингу інвестиційної привабливості на рівні invА+.

Такі рівні рейтингів відображають високу спроможність міста розраховуватися за своїми зобов'язаннями та високу інвестиційну привабливість.

Конкурентною перевагою для розвитку бізнесу в Хмельницькому є територіальна близькість до перспективних зарубіжних ринків та добре транспортне сполучення (місто розташовано на перетині двох європейських автомобільних шляхів та маршруту загального державного значення, має розвинену систему залізничного транспорту). Також, місто має розвинену бізнес-інфраструктуру.

На думку експертів IBI-Rating, місто характеризується прозорістю діяльності міської влади та якісною організацією комунікації з потенційними інвесторами. Проводиться ефективна промислова та інвестиційна політика, спрямована на розвиток малого бізнесу, підтримку місцевих виробників та розширення міжнародного співробітництва.

Наявний досвід успішної реалізації інвестиційних проектів, в тому числі, з залученням іноземних ресурсів.

Посилання на звіт IBI-Rating
Агенція розвитку Хмельницького
UKR, Khmelnytskyi khmelcityagency@gmail.com