Зустріч з Ukraine Invest

Відбулася зустріч міського голови Олександра Симчишина, його заступника Романа Примуша, працівників Агенції розвитку Хмельницького та Управління економіки Хмельницької міської ради з представниками ДУ «ЮКРЕЙНІНВЕСТ» Ukraine Invest. Обговорили напрями співпраці з метою залучення інвестицій в економіку міста.

Під час зустрічі Олександр Симчишин зазначив: «Маємо успішний досвід залучення інвестицій і супроводу бізнесу. Хмельницький відзначається високим рівнем інвестиційної привабливості, визначеним рейтинговими агентствами».

Сергій Цівкач, виконавчий директор ДУ «ЮКРЕЙНІНВЕСТ», переконаний – завдяки плідній співпраці ефективність спілкування з потенційними інвесторами значно зросте, а успішний досвід у підтримці виробника, який демонструє Хмельницький, може стати прикладом для всієї країни.

«Вперше почув про таку цікаву програму, як відшкодування участі місцевого виробника у масштабних виставках, - наголосив пан Сергій, - вивчимо її детальніше. Також ми готові координувати зустрічі з потенційними інвесторами закордоном».

ДУ «ЮКРЕЙНІНВЕСТ» є державною установою нового формату, яка утворена з метою залучення іноземних інвестицій в економіку України, вдосконалення інвестиційного іміджу України, а також супроводження інвестиційних проектів іноземних інвесторів.

Агенція розвитку Хмельницького
UKR, Khmelnytskyi khmelcityagency@gmail.com